KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15967267
nr 1596 7267
Gösta Nyberg
(f. 1913), Sverige
Oljemålning, Fotogenlampa i fönstret. Signerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 67x52 cm
Gösta Nyberg, född 1913, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 februari 2024
kl 19:22:05
100 kr
150 kr